Kultūras nams

Laucesas pagasta Mirnija ciemā, vienā ēkā ar pagasta padomi atrodas un darbojas Kultūras nams ar skatītāju zāli (200 sēdvietas). Pagastā darbojas šādi pašvaldības kolektīvi: Ansamblis „Prieks” (Laucesa),  deju pulciņš (Mirnijs).

Pagasta kultūras namā tiek organizēti un rīkoti dažādi sarīkojumi: Lieldienas, Jāņu diena, Ziemassvētki, LR Proklamēšanas gadadiena, Jaungada sagaidīšana un dažāda veida bērnu pasākumi: Pop-iela, Sporta svētki, Bērnības svētki, Pirmklasnieku svētki. Gada garumā kultūras namā tiek rīkotas diskotēkas, kā arī kultūras nams tiek iznomāts daudziem citiem kultūras pasākumiem. Ziemas periodā ir pieejamas dažādas galda spēles, piem., novuss un tiek ierīkota moderna trenažieru zāle

Aktuālā informācija

 

Ziemassvētku vakars

Salavecis un viņa draugi

Svētbrīdis, kas veltīts Lāčplēša dienai, notika 11. novembrī plkst. 11.00 Laucesas katoļu kapos

Aicinām uz fotozistādi “VIENS CIEMS SIBĪRIJĀ”

no š.g.7.novembra līdz 30.novembrim Laucesas KN notiek izstāde “VIENS CIEMS SIBĪRIJĀ”. Izstādē kopumā eksponētas 53 fotogrāfijas, kurās ietverti latviešu tautas ikdienas un svētku mirkļi Sibīrijā. Fotogrāfijas paņemtas no Olgas Benkes personīga arhīva.

 

 

Laucesas kultūras nams un Sabiedriskais centrs “Laucesa” izsludina: fotokonkursu

 Es un mana gimene

Lieldienas 2015

„Laucese.lv”

Š.g. 22.septembrī Laucesas kultūras namā Daugavpils novada dienās tika ierīkota fotoizstāde ar nosaukumu „Laucese.lv”.

Izstādē piedalījās Laucesas pagasta iedzīvotāji. Izstādes merķis – parādīt pagasta iedzīvotājiem un izstādes ciemiņiem, cik skaistas vietas ir mūsu pagastā, parādīt pagasta ikdienas.

Iepriekš bija pieteikts konkurss uz labāko pagasta fotogrāfiju . Tika arī prezentēti pagasta amatnieku rotājumu darbi no perlītēm, naturāliem akmentiņiem. Tika prezentēti arī citi roku darbu izstrādājumi.

Tieši šeit izstādes laikā bija ispējams apskatīt ābolu un dažadu dārzeņu ražas veltes, ziedu kompozīcijas, ko spēj izdarīt mūsu iedzīvotāji savām rokā.

Iedzīvotāji dalijās ar savu pieredzi. Interesantākie darbi tika atzīmēti ar atzinības rakstiem un nelielam balvām. Pasākuma beigās izstādes dalībnieki un ciemiņi cienājās ar gardo klinģeri un tēju.

Š.g.21.janvārī plkst.17.00 Laucesas KN notika festivāls “Atmiņas. Pagajušo gadu dziesmas”. Pieadlījās Laucesas pagasta vok.kolektīvi “Prieks”- vadītaja N.Davidova, “Harmonija”- T.Čumikova; Skrudalienas pagasta vok.kolektīvs “Līgaviņas”, Krievu centra un krievu nama kolektīvi “Русичи” un “Славянка”.

11.febrūārī plkst.20.00 Laucesas kultūras nams aicinā uz “Valentīndienas balli”.

“KAS? KUR? KAD?”

Laucesas kultūras nams 2004. gadā sadarbībā ar sporta organizatoru organizēja erudītu spēli “Kas?Kur? Kad?”.

Kas? Kur? Kad? Daugavpils novada čempionats 2010 – 2011g. Turnīra tabula.

30. janvārī Laucesas KN notika Daugavpils novada Kas?Kur?Kad? čempionata 5.turs. Čempionāts startēja septembrī un noslēgsies maijā, kopā 9 turi. Šajā turā uzvarēja komandā “3+3” (Tabores pagasts), 2.vieta “Saliene” (Salienes pagasts), 3.vieta – “Demene” (Demenes pagasts).

Nakamā spēle – 27.02.2011.

2010.gada 16.maijā Demenes KN notika kārtēja (7.) Kas? Kur? Kad?  Laucesas pagasta ātvērta čempionāta spēle.

2010.gada 16.maijā Demenes KN notika kārtēja (7.) Kas? Kur? Kad?  Laucesas pagasta ātvērta čempionāta spēle. Pirms spēles spiīgtie līderi bija komanda “Mirnijs” – 54 punkti, “Tabore” – 53 punkti, “Saliene” – 52 punkti. Šis komandas kļuva par līderiem arī šajā spēlē. Rezultātā- 1.vieta – Mirnijs”, 2 vieta- Saliene”, 3.vieta – Tabore”.  Šis komandas cīnisies nakamā noslēgumaspēlē 11.jūnijā plkst.17.00 Laucesas KN.

Uzvarētāji komanda “Mirnijs”